Winietki

Widziałeś kiedyś sytuację, kiedy goście tłoczyli się przy stole dyskutując, kto gdzie usiądzie? Albo liczyli krzesła, żeby się przekonać czy zmieszczą się w gronie, w którym się dobrali? Zgroza! Nieprawdaż? A czy urządzając kolację wigilijną w domu, w momencie, kiedy głowę masz zaprzątniętą sprawami kuchennymi, nie spotykają Cię pytania od zaproszonych członków rodziny "gdzie mam usiąść?" I wtedy stajesz i zastanawiasz się "czy Tatę posadzić na frontowym miejscu przy stole a Mamę obok? a może, gdzieś posadzić ich razem obok siebie, żeby Mama nie czuła się jak na dokładkę?". Nawet urządzając przyjęcie w domu, warto pomyśleć wcześniej o rozsadzeniu gości przy stole i wskazać im miejsca za pomocą winietek.

Winietki to nie tylko element "organizacyjny" każdego przyjęcia, małego czy dużego, ale również ozdoba stołu i pamiątka. Czy nie zdarzyło Ci się wziąć winietki z wesela na pamiątkę?

Na naszych winietkach grafika dopasowana jest do zaproszeń i dodatków do kopert dlatego też można stworzyć jednolity zestaw. Na tylnej części winietki można dodać napis z podziękowaniem za przybycie, datą uroczystości, imieniem dziecka co wzmacnia jej walor pamiątkowy.

Jest 8 produktów.

Pokazano 1-8 z 8 pozycji

Aktywne filtry